Foto/ Shikoni pushimet e luksit të Zajmina Vajsarit, sipër një jahti…

Dje na suprizoi të gjithëve me videot dhe fotot që postoi duke u shfaqur nën shoqërinë e ëmbël të vogëlushes së saj Khloe dhe kjo pasi nënë e bijë kishin vendosur të freskoheshin në pishinë me komerdare “Unicorn”.Ndoshta të gjithë u surprizat se vogëlushja Khloe është rritur goxha, por pas pishinës paska edhe më shumë dhe këtë herë Zaimina Vasjari ka vendosur të kalojë disa momente unike me bukuroshen e saj në një Yacht luksoz.

Jo vetëm kaq por ajo ka postuar në Instastory edhe një foto ku shihet dora e vogëlushes së saj teksa mban timonin e Yacht-it dhe e ka shoqëruar këtë foto me mbishkrimin “Kapitenia vogël”.

Mesa duke Zaimina po kujdeset që të kaloj në mënyrën më të ëmbël të mundshme me vogëlushen Khloe.

Bravo vajza…

 

 

 

 

 

 

 

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.