Fotolajm: Vendoset e ardhmja e Modricit, në Spanjë janë të bindur

Luca Modric u përfol se do të kalonte te skuadra e Interit, por gjithçka duket se është frenuar nga Real Madridi. Kroati do të rinovojë me spanjollët për 10 milionë euro në sezon, aq sa i ofronte dhe Interi. 

Të përditshmet spanjolle janë të sigurta për qëndrimin e Modriçit. “AS” e hap gazetën me titullin “Modriç qëndron”, po ashtu dhe “Marca” që i kushton faqen e parë rinovimit të 32-vjeçarit me kampionët e Europës. “E mrekullueshme, Modriç qëndron”.

 

 

 

Loading...

Loading...

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti