Categories: Sport

Habit trajneri i Tiranës, Mema: I kërkova falje lojtarit tim

Trajneri i Tiranës, Ardi Mema, foli para “finales” së mbijetesës me Kastriotin. Numri një i stolit mendon se skuadta e tij do të marrë maksimumin në këtë sfidë.

“Ndeshje shumë e vështirë. Të gjitha janë si finale për ne. Nuk ka ndeshje të lehta. Situata nuk është e mirë.

“I kërkova falje Dokës pas deklaratës që bëra për të ishte emocionale.

“Presidenti më ka garantuar financat për merkaton. Duhet të gjejmë të duhurit”.Loading...
Loading...
Loading...

Sporti

Share
Published by
Sporti

Recent Posts

“Si cjapi te kasapi”/ Mirë protesta, por cili është fundi?

PD dhe LSI, nëse do ti kishin të vërteta përbetimet e tyre, nuk do ta kërkonin zgjidhjen sharje dhe bërtitje…

29 mins ago

S’duron më, largohet portieri i Real Madridit

Kiko Casilla largohet nga Real Madridi tri vite e gjysmë pas kthimit të tij, me destinacion Anglinë. Portieri spanjoll bashkohet…

43 mins ago

“Përgjegjës i një serie përplasjesh, gjurmët e tij të gjakut mund të shtrihen deri në Berlin”, si përfundoi Klement Balili në emrin më të lakuar

Si përfundoi emri i Klement Balilit nga një person i panjohur në emrin më të lakuar? Në prill të 2016,…

48 mins ago

“Çfarë gabimesh ke bërë?” Përgjigjet Bushati

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim këtë të enjte me homologun hollandez Stef…

1 hour ago

Skënderbeu bën afrimin e dytë, Shehi i habit të gjithë

Skënderbeu ka bërë afrimin e dytë në merkaton e janarit. Trajneri Orges Shehi ka afruar nga ekipi i të rinjve…

1 hour ago

“Hienat politike që duan të na coptojnë e përçajnë në ‘Kadrinjë’ e ‘Kristaqë'”

Shkrimtari Kim Mehmeti është një zë  i fuqishëm  kritik në arenën rajonale shqiptare. Së fundmi ai nuk kalon ps komentuar…

2 hours ago