Aktualitet 2 Prill 2018, 17:03

Harroni Monikën! Shikoni super-vilën e Lindita Nikollës. Do mbeteni pa mend nga luksi me miliona euro

Shkruar nga Pamfleti

Politikanët shqiptarë, duket se janë në garë me njëri tjetrin, jo për të zënë vendin e parë se cili prej tyre punon më shumë, por cili vjedh dhe bën më shumë miliona euro pasuri.

Të gjithë duan të jenë në vend të parë dhe babëzinë e tyre po e paguan populli shqiptar. Pasi pamë vilën luksoze të Ilirit dhe Monikës në Gjirin e Lalzit, tani ti hehdin një sy super vilës së Lindita Nikollës.

Këtë e ka denoncuar para disa kohësh ish-kryeministri Sali Berisha (edhe ky nuk përjashtohet nga gara).

Shikoni pak fotot e denoncuara nga Berisha për vilën 1.1 milionë euro të Lindita Nikollës. Kushdo që e shikon, mund të thotë pa frikë që këtë vilë e kanë yjet e Hollivudit, jo gaboheni. Këtë super-vilë e kanë yjet e Shqipërisë.

Ato të Hollivudit, të na vijnë anash… Nga janë getur fondet?

Gjejeni vetë, për kaq gjë mund ta kuptoni vetë.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Aktualitet