Historiania e njohur fut në panik serbët: Bashkimi Shqipëri-Kosovë ka bekimin e SHBA

Historiania e njohur fut në panik serbët: Bashkimi Shqipëri-Kosovë ka bekimin e SHBA

Historiania e njohur, Elena Kocaqi, ka vijuar me deklaratat e forta, që tërbojnë fqinjët tanë, grekët dhe serbët. Përmes një postimi në rrjetet sociale, historiania shkruan se taksa e mallrave serbe, heqja e taksave dhe tatimet mes Kosovës dhe Shqipërisë kanë bekimin e Amerikës.

Duke komentuar deklaratën e ambasadorit të SHBA, i cili e cilësoi një hap të rëndësishëm krijimin e ushtrisë së Kosovës, Kocaqi shkruan se i jemi mirënjohëse përjetë politikës amerikane.

“Mbeshtetja Amerikane per ushtrine mjafton. Duket qe 100% ndaj Serbise dhe heqja e taksave dhe tatimeve midis Dardanise e Shqiperise ka bekimin Amerikan. Me thene rrofte Amerika qe mbron Shqiptaret eshte pak. Mirenjohes perjete politikes Amerikane. Ambasadori Amerikan ne Prishtine nje fat per Shqiptaret”, shkruan Kocaqi.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti