Iku dhe nuk ka kthyer kokën as për t’i folur! Tërbohet Ilda Bejleri, nuk i mbajti dot nervat

Pas mbylljes së ndeshjes ditën e djeshme mes Shqipërisë dhe Jordanisë me rezultatin 0-0, Panucci duket se  nuk i ka përmbajtur nervat.

Ndërsa gazetarët e prisnin që të dhënë ndonjë prononcim, e konkretisht a qenë Ilda Bejleri, ai është larguar dhe nuk ka pranuar të flasë.

Kjo ka bërë që gazetarja të reagojë keq, duke e cilësuar si arrogant trajnerin e Kombëtares.

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti