Ja cila është aktorja që Ditën e Nënës e festoi duke postuar një foto lakuriq!

Ja cila është aktorja që Ditën e Nënës e festoi duke postuar një foto lakuriq!

Dita e Nënës i kujtoi Gwyneth Paltrow herën e parë që është bërë prind. 45-vjeçarja hodhi në Instagram një foto kur ishte shtatzënë me fëmijën e saj të parë, një vajzë që tani është 13-vjeç, Apple.

 

Gwyneth ishte tërësisht nudo në foto, duke mbuluar pjesët më intime për t’iu përmbajtur udhëzimeve të komunitetit të Instagramit. Flokët e saj bjondë i kishte të kapura, dhe vajza e Blythe Danner qëndronte para perdeve metalike me ngjyrë ari.

 

“Katërmbëdhjetë vjet më parë në prag të një mëngjesi që të ndryshon jetën… Të gjithë ne nënave, biologjike, birësuese, edukuese, shpirtërore, të gjitha nënat në karrierë, gjyshet, stërgjyshet dhe stër stër gjyshet, Gëzuar Ditën e Nënës,’ e titulloi foton ylli i filmit që sapo fitoi çmimin ne “Academy Award.”

Apple është vajza e Gwyneth me Chris Martin, që u martuan në vitin 2003./PamfletiMAGAZINE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti