Kapet me heroinë në Holandë miku i ngushtë i Lulzim Bashës dhe Lul Berishës (Fotot-Emri)

Autoritetet holandeze kanë arrestuar shqiptarin Amar Shkëmbi, i cili njihet edhe si miku i ngushtë i kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Shkëmbi ka rënë në prangat e policisë së Holandës, pas një pune disa-mujore. Operacioni është finalizuar në Amsterdam me arrestimin e tij, të cilit i janë gjetur dhe sekuestruar 60 kg heroinë. -Lexo … Continue reading Kapet me heroinë në Holandë miku i ngushtë i Lulzim Bashës dhe Lul Berishës (Fotot-Emri)