Këngëtarja shqiptare e thotë publikisht: Kam bërë seks në natyrë (Foto)

Këngëtarja shqiptare e thotë publikisht: Kam bërë seks në natyrë

Emisioni “Shiko Kush Luan” ka nisur mbrëmjen e sotme. Gjatë rubrikës ku Florjani i drejtonte pyetje skuadrës kundërshtare, Zimin është ndjerë paska në siklet. “A keni bërë ndonjëherë seks në natyrë?” pyeti ai ndërkohë që dy meshkujt e skuadrës menjëherë ngritën tabelat të cilat shkruanin: E kam bërë.

Image result for zajmina në shiko kush luan

Zaimina në fillim e kishte “me dy mendje” të thoshte të vërtetën por më pas e pranoi dhe ajo duke ngritur të njëjtën tabelë si shokët e skuadrës. Le të kujtojmë se së fundmi është bëë nënë e një vajze ndaj dhe daljet e saj në punlik kanë qenë të rralla edhe pse dëshira për të qenë pjesë e ekraneve nuk ka munguar. 

Image result for zajmina vasjari

Image result for zajmina vasjari

WhatsApp Denonco tek Pamfleti