Këta janë personazhet që kanë arritur të kenë sukses në botë, pa pasur as diplomën e shkollës së mesme

Johnny Deep
Mbase do të surprizoheni kur të mësoni se aktori i famshëm e la përgjysmë shkollën e mesme për të ndjekur një karrierë muzikore.

 

Cameron Diaz

Pasi firmosi një kontratë modelimi Diaz e la shkollën e mesme Politeknike. Menjëherë pas kësaj ajo u shfaq krah Jim Carrey-t në filmin the Mask

 

Tom Cruise

Cruise fillimisht dëshironte të bëhej prift. Gjithsesi kur i erdhi në dorë një rast për t’u bërë i fameshëm la gjithçka dhe shkoi në Neë York për të ndjekur karrierën e tij si aktor.

 

 

Jay-z

I rritur në Brooklyn, reperi e la gjimnazin përgjysmë dhe filloi të merrej me shpërndarje droge.

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti