Kronike15 Qershor 2024, 07:18

Aksident në Vlorë, makina përplaset me bordurat anësore; 2 të plagosur

Shkruar nga Pamfleti

Aksident në Vlorë, makina përplaset me bordurat anësore; 2

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vlorë, në rrethrrotullimin që të çon në Nartë.

Mësohet se një automjet është përplasur me bordurat anësore të rrugës dhe për pasojë janë plagosur dy persona.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e Vlorës.