Kryemadhi godet burrin: Të parin do shkarkoja presidentin, ai është fajtori për fuqizimin e Ramës

Kryemadhi godet burrin: Të parin do shkarkoja presidentin, ai është fajtori për fuqizimin e Ramës

Në emisionin “Open” Monika Kryemadhi nuk i ka kursyer kritikat për bashkëshortin e saj, duke iu përgjigjur Alfred Pezës se nëse do të kishte 92 deputetë, të parin do të shkarkonte presidentin.

“Më jep 92 deputetë dhe do ta shkarkoja Presidentin menjëherë pasi ai është fjatori më i madh për gjendjen e vendit”, është shprehur Kryemadhi, e cila e ka quajtur Metën si faktori kryesor për fuqizimin e Edi Ramës.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti