Kryeprokuroria Arta Marku në Paris, ja arsyeja

Kryeprokuroria Arta Marku në Paris, ja arsyeja

Kryeprokurorja Arta Marku ka nisur një vizitë zyrtare në Francë, me ftesë të homologut francez, Francois Molins.

Lufta ndaj krimit, intensifikimeve të hetimit apo dhe Vettingu në drejtësi do jenë në fokus të takimit të Markut me Molins.

Vizita e Arta Markut në Francë vjen në kuadër të 10 vjetorit të Rrjetit të Prokurorëve të Përgjithshëm të vendeve të Bashkimit Evropian

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti