Kulture12 Dhjetor 2023, 10:10

Raimonda Bulku poston foton e parë në ish-Kinostudio, tregon bukurinë natyrale dhe pa ndërhyrje

Shkruar nga Pamfleti

Raimonda Bulku poston foton e parë në ish-Kinostudio, tregon

Raimonda Bulku është një nga aktoret më të dashura për publikun shqiptar, e cila përveç talentit gjithmonë ka spikatur edhe për bukurinë që e karakterizon.

Së fundmi aktorja është bërë nostalgjike dhe është kthyer pas në kohë. Ajo ka publikuar një foto të vitit 1976 kur ka qenë shumë e re.

“Foto-provë e parë, ish Kinostudio, 1976”, shkruan aktorja. Ndryshe nga më parë, sot me anë të filtrave të gjithë mund të realizojnë fotografi të bukura, por ajo që shfaqet në këtë fotografi është e gjitha natyrale.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by raimonda bulku (@raimonda_bulku)

raimonda bulku foto e pare