Kurrë mos e bëni këtë gjë në dush, kjo vajzë humbi jetën!

Adoleshentja humb jetën duke bërë dush, shkak u bë celulari

Një adoleshente në Francë ka ndërruar jetë pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Gjithçka u shkaktua nga një karikues i vjetër me të cilin ajo karikonte telefonin. Ajo e kishte marrë telefonin në tualet dhe shkoi për të parë një njoftim. Por telefoni ra në tokë bashkë me karikuesin e amortizuar. Telefoni ishte ende i lidhur me një karikues të vjetër që kishte kabëll të dëmshëm dhe u lidh drejtpërdrejt me një prizë elektrike.

Inferemierët arritën me urgjencë në vendngjarje, por nuk arritën t’i shpëtonte jetën. Mjekët besojnë se vajza vdiq nga një atak në zemër që u shkaktua nga goditja elektrike.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti