Kush e ka mendjen tek ndeshja, të gjithë e kthyen kokën pas të pasmeve të modeles, madje edhe fëmijët e vegjël

Kush e ka mendjen tek ndeshja, të gjithë e kthyen kokën pas të pasmeve të modeles, madje edhe fëmijët e vegjël

Emily Ratajkowski ka vjedhur gjithë vëmëndjen e fansave mbrëmjen e djeshme, ndërsa ka shkuar të ndjekë një ndeshje të La Lakers. Shumë tifozë i kanë pasur sytë tek ajo. Madje, edhe baballarë me fëmijë të vegjël, si ky më poshtë që është kapur nga kamerat.

 

Nuk kanë faj në fakt, është e vështirë të qendrosh indifferent dhe të mos i hedhësh një sy, asaj që konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë. Modelja është komentuar gjatë në mediat e huaja përsa i përket jetës private. 

WhatsApp Denonco tek Pamfleti