Lajm i madh sot për të gjithë shqiptarët, pas kaq shumë kohësh më në fund nuk ka më humbje. Mos u shqetesoni më për paratë tuaja

Lajm i madh sot për të gjithë shqiptarët, pas kaq shumë kohësh më në fund nuk ka më humbje. Mos u shqetesoni më për paratë tuaj

Pas shumë kohësh rënie pikiatë të euros në çdo ditë që kalonte, më në fund duket se monedha e përbashkët po sheh ‘ditë të bardha’. 

Në tregun valutor vendas euro edhe gjatë kësaj jave vazhdon të jetë në rritje. Sot ditë e hënë blihet me 128 lekë dhe shitet me 130 lekë.

Dollari amerikan blihet sot me 108.80 lekë dhe shitet me 110 lekë, në nivele më të forta se javën e kaluar.

Edhe Paundi britanik, i vlerësuar me gati 4 për qind, blihet sot me 146 lekë dhe shitet me 147.50 lekë. Rritja e euros kundrejt monedhës vendase lekë, pas ndërhyrjes së BSH javën e kaluar ka krijuar rritje të të gjitha monedhave të tjera kundrejt lekut.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti