Lorik Cana bën urimin më surprizues për ditëlindjen e bashkëshortes (Foto)

Lorik Cana bën urimin më surprizues për ditëlindjen e bashkëshortes (Foto)

Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, është lumturisht i martuar me bukuroshen italiane Monica Ercoli, me të cilën ka edhe një djalë. Ditën e sotme bashëkshortja e Canës ka ditëlindjen dhe ish-futbollisti ka vendosur t’i bëjë publikisht një urim.

Loriku ka publikuar një foto ku shihet me bashëkshorten dhe krahas saj shkruan: “Po plaket!”

Sigurisht që e gjitha ka qenë në kuadër të një shakaje, dhe kjo gjë shihet edhe nga mimika e Canës.

Loading...
error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
WhatsApp Denonco tek Pamfleti