Low përjashton dy emra surprizë, Gjermania në “flakë”

Trajneri i Gjermanisë, Joachim Low, ka zbuluar listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet kundër Rusisë dhe Holandës. Janë përjashtuar dy emra surprizë, si Jerome Boateng dhe Marc Andre Ter Stegen.

Lista e plotë për ndeshjet ndaj Holandës dhe Rusisë:

Portierë: Neuer, Leno, Trapp.
Mbrojtës: Ginter, Hector, Hummels, Kehrer, Rudiger, Schulz, Sule, Tah.
Mesfushorë: Brandt, Draxler, Gnabry, Goretzka, Havertz, Kimmich, Kroos, Rudy.
Sulmues: Reus, Sanè, Muller, Werner, Uth.

Loading...

more recommended stories

error: Ndalohet ribotimi i artikullit! E drejta e autorit pamfleti.net.
WhatsApp Denonco tek Pamfleti