Luana Vjollcës i ‘rrëshqet’ goja, zbulon pa dashur lidhjen me Krenarin, ja çfarë e bën të vuajë moderatoren

Luana Vjollcës i 'rrëshqet' goja, zbulon pa dashur lidhjen me Krenarin, ja çfarë e bën të vuajë moderatoren

Lidhja e tyre ëshë padiskutim një prej më të komentuarave të showbizz-it shqiptar. Ndonëse as Luana dhe as Krenar Çoçaj nuk kanë pranuar kurrë publkisht lidhjen e tyre, gjithmonë arrijnë të marrin vëmendje dhe me detajet më të vogla që zbulohen rreth tyre.

Image result for luana

Siç ishte dhe ky i sotmi, të cilin Luana e zbuloi ndoshta padashje? Në “Shiko kush luan” ajo zbuloi se po mban një lidhje në distancë, pasi Krenari jeton në Kosovë. Duke pyetur Robert Berishën për largësinë me Norën, pasi prej një muaji ai po qëndron në Tiranë prej angazhimit në “Dance with me”, padashje Luana zbuloi largësinë e saj me Krenarin.

Image result for luana

Roberti u përgjigj ndaj pyetjes së Luanës duke thënë se në fundjavë shkon tek familja, ndërsa Luana ia ktheu: “ E di ta besoj, ta qaj hallin.

Image result for luana

WhatsApp Denonco tek Pamfleti