Lumnija 54-vjeçare në mesin e 22 më të rrezikshmëve të Dibrës, policia i nxjerr me emra dhe foto

Polica e Shtetit ka publikuar sot me emra dhe foto 22 personat më të kërkuar në qarkun e Dibrës.

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, shkruhet në njoftimin e policisë.

Mes 22 të kërkuarve është edhe një grua e akuzuar për arratisje nga burgu.

Ndërkohë prej disa ditësh policia publikon vazhdimisht emrat dhe fotot e personave më të rrezikshem të kërkuar nëpër rrethe të ndryshme të vendit.

 

 

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti