Masakra e së premtes, gazetari Artan Hoxha jep alarmin

Masakra e së premtes, gazetari Artan Hoxha jep alarmin

Gazetari i njohur Artan Hoxha, ka komentuar vrasjet e ndodhura ditën e sotme në Shqipëri, ku humbën jetën 9 persona, duke e quajtur një kasaphanë.

Në një postim në rrjetet sociale, Hoxha është shprehur se Shqipëria nuk i ka kapacitetet për të përballuar këtë numër të lartë viktimash brenda një dite.

Postimi i plotë

E premte qameti, gdhiu flak po ngryset kasaphane….
Djema” shetiteni pak doren, jo te tera ne nje dite se nuk ja dalin dot as ambulancat e spitaleve, edhe as komunalja. Nuk kemi as kapacitete njerezore dhe as logjistike per nje fluks kaq te madh…/Cna.al

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti