Mbesa e Inis Gjonit publikon foton speciale me të ëmën: Më falni për lakuriqësinë

Mbesa e Inis Gjonit publikon foton speciale me të ëmën: Më falni për lakuriqësinë

Edhe pse në hapat e parë e në fillim të karrierës së saj, ajo ka spikatur për talentin në aktrim. Fjala është për mbesën e Inis dhe Ingrid Gjonit, Ana Likën, e cila është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale ku ka mjaft ndjekës.

Së fundmi Ana ka postuar një foto shumë të bukur dhe të veçantë nga fëmijëria e saj, ku shihet në krahët e të ëmës, e cila duket një zonjë shumë e bukur.

“My mama & me. Ps: une sbehej fjal te kisha vetulla ? dhe me falni per lakuriqesine time”, ka shkruar Ana në diçiturën e kësaj fotoje të postuar në IsntagramLoading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti