Meghan Markle dhe ish burri kuzhinier janë ndarë për…..një pjatë makarona!

Meghan Markle dhe ish burri kuzhinier janë ndarë për.....një pjatë makarona!

Mbretëria e Bashkuar tashmë çmendet për Meghan Markle, dhe megjithatë zbulimet e fundit që vijnë nga Kanadaja i japin një imazh jo shumë pozitiv për princeshen e ardhshme.

Ajo në fakt ka pasur një marrëdhënie me një kuzhinier nga viti 2014 deri në 2016, përpara se të takonte djalin e Carlo-s dhe Dianë-s.

Cory dhe Meghan janë ndarë pas një periudhe krize, dhe arsyeja ka qenë një pjatë makarona sipas burimeve prane çiftit.  Bëhet fjalë për një pjatë të ideuar nga vetë chefi i kuzhinës për një darkë gala, makarona të ndërthurura me kunguj që ajo nuk e ka pëlqyer, që atëherë: “

Ata kishin kohë që nuk e duronin më njëri-tjetrin, ai kishte vënë re se suksesi e kishte ndryshuar dhe në sytë e tij ajo ishte bërë tashmë zonjë e parë”, shkruan Mirror.

Por e përditshmja angleze thotë që deklaratat e mamasë së kuzhinierit, janë kontradiktore pasi deklaron se: ”kam njohur Meghan, është një vajzë shumë e mirë, argëtuese dhe gjithmonë e vëmendshme për njerëzit që e rrethojnë”. /PamfletiMAGAZINE

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti