Mori karton të kuq në lojë, i gjithë rrjeti po tallet me këtë foto të Ronaldos

Mori karton të kuq në lojë, i gjithë rrjeti po tallet me këtë foto të Ronaldos

Gjatë ndeshjes Juventus-Valencia që u mbajt mbrëmjen e djeshme, Cristiano Ronaldo u dënua me karton të kuq. 

Për shkak të një incidenti me mbrojtësin Murrilo të Valencias, ndaj futbollistit u mor vendimi drastik. Mirëpo, çfarë po bën xhiron e rrjetit është përjetimi i Ronaldos kur u dënua me kartonin e kuq. Ai filloi të qajë dhe fotot e tij u bënë meme në të gjithë rrjetin. Më poshtë janë disa prej tyre.

 

 

 

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti