Mos u mërzit që mbaroi, gëzohu që më në fund je single

Sapo ke përfunduar një lidhje, por para se të mendosh dëshpërimisht pse nuk ke fat në dashuri, duhet ta dish që kjo është periudha më e bukur e jetës suaj.

Ju tregojmë të mirat e të qenurit single

Qetësia që vjen më në fund

Kur je single mund të shijosh momente vetmie pa konflikte dhe drama të kota

Bën çfarë të duash

Në këtë moment mund të bësh çfarë të duash, pa i dhënë shpjegime askujt. Thjesht ki guxim dhe shko tek ai bari ku ke kohë që ëndërron të shkosh, dil me miqtë dhe udhëto.

Miqësitë

Kur je me dikë është normale që të mos dalësh më me miqtë, tashmë mund të shpenzosh sa kohë të duash me ta.

Tako njerëz të rinj

Është moment që të takosh njerëz të rinj, mos humb kohë ki kurajo për të njohur njerëz të rinj.

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti