Një kopje identike! Rike Roçi pozon si Marlyn Monroe, merr gjithë meshkujt në qafë me sensualitetin e saj

Një kopje identike! Rike Roçi pozon si Marlyn Monroe, merr gjithë meshkujt në qafë me sensualitetin e saj

Ish banorja e “big brother” Rike Roci është një ndër femrat më të komenuta në mediat rozë. Ajo dikutohet gjithmonë për format fizike dhe njihet si një nga tifozet më të çmendura që ka kombëtarja jonë.

Rike Roçi ka befasuar së fundmi me postimin e saj ku ka treguar se  idhulli i saj është aktorja Marylin Monroe. Ajo është grimuar si Marlyin dhe ngjashmëria është e dukshme.

 

 

 Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti