Nuk është parë dhe dëgjuar më parë! Gruaja me vaginën e veçantë, do të habiteni çfarë është e aftë të bëjë (Foto)

Gruaja që shikoni në foto është Kim Anami.

Ajo bën ushtrime me pjesët e saj intime duke ngritur madje edhe pesha të rënda.

Kim thotë se në këtë mënyrë, forcon muskujt vaginalë dhe është një mënyrë e mirë për të mbajtur larg depresionin. Kjo metodë e ushtrimit mund te jetë një zëvendësuese e Botoksit.

E një gjinekolog thekson se kjo praktikë rrit ndjeshmërinë gjatë aktit seksual. Me shumë siguri një femër që ushtron muskujt vaginalë mund të arrijë në orgazëm më shpejt se partneri i saj. Ai siguron se muskujt e vaginës janë shumë të fortë dhe mund të realizojnë koto ushtrime pa shkaktuar asnjë problem shëndetësor.

Raportohet se Kim nuk ka limite në objektet që ngre. Ajo ushtrohet prej vitesh dhe ka provuar të mbajë me vaginën e saj arrë kokosi, objektet e peshëngritjes, fruta tropikale, abazhurë, etj.

 Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti