Paloka: Edi Rama dhe Arta Marku duhet të ishin në burg

Paloka: Edi Rama dhe Arta Marku duhet të ishin në burg

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka në një postimn në ‘Facebook’ thotë se kryeministri dhe prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku duhet të ishin në burg. Deputeti shton se Rama po bën ekspertizën e çdo çështje kriminale në vend.

Postimi i Palokës:

“Rama bëri ekspertizën e zërit të Agron Geron Xhafajt dhe vendosi që nuk ishte i tij.
Rama ka parë dhe kamerat e komisariatit të Fushë Krujës dhe vendosi që Balla dhe Rraja nuk kanë qenë në komisariat.
Rama dhe Arta Marku duhet të ishin në burg vetëm për këtë, po ndërkohë njëri është në krye të qeverise e tjetra në shërbim të tij në krye të Prokurorisë”, shkruan Paloka.Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti