Pamfleti siguron një video, ku përgjohen Edi Rama, Sali Berisha dhe Lulzim Basha teksa thurin intrigën ndaj Fatmir Xhafaj

Pamfleti siguron një video, ku përgjohen Edi Rama, Sali Berisha dhe Lulzim Basha teksa thurin intrigën ndaj Fatmir Xhafaj

Pamfleti ka siguruar një përgjim ambjental midis Edi Ramës, Lulzim bashes dhe Sali Berishës…

Video/ Përgjimi ambjental: Si e thurën intrigën ndaj ministrit të Brendshëm Xhafaj, Edi Rama, Sali Berisha dhe Lulzim Basha

 

Loading...

Loading...
WhatsApp Denonco tek Pamfleti