Categories: Rajoni

Pamje shokuese të një aksidenti, shihni se si përplasen makinat

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi ditë më parë në fshatin Leshan, saktësisht në rrugën Pejë-Prishtinë.

Në këtë aksident ishin përfshirë tre makina, ku përveç dëmeve materiale lëndime fizike pësuan pesë persona, dy meshkuj dhe tre femra.

Por Indeksonline ka arritur të sigurojë videon e momentit kur ndodhi aksidenti në fjalë. Në pamje shihet qartë se si makinat përplasen me njëra-tjetrën dhe më pas gati futen në një lokal që gjenden në afërsi të rrugës.

Duhet kujtuar që aksidentet kanë qenë në numër të madh përgjatë gjithë këtij viti, madje shumë prej tyre ishin edhe me pasoje vdekjet. Për këtë arsye shpesh herë Policia e Kosovës ka kërkuar nga të gjithë qytetarët, shoferat të jenë më të kujdesshëm në mënyrë që të shmangen këto aksidente.Loading...
Loading...
Loading...

zhanina

Share
Published by
zhanina

Recent Posts

“Si cjapi te kasapi”/ Mirë protesta, por cili është fundi?

PD dhe LSI, nëse do ti kishin të vërteta përbetimet e tyre, nuk do ta kërkonin zgjidhjen sharje dhe bërtitje…

29 mins ago

S’duron më, largohet portieri i Real Madridit

Kiko Casilla largohet nga Real Madridi tri vite e gjysmë pas kthimit të tij, me destinacion Anglinë. Portieri spanjoll bashkohet…

42 mins ago

“Përgjegjës i një serie përplasjesh, gjurmët e tij të gjakut mund të shtrihen deri në Berlin”, si përfundoi Klement Balili në emrin më të lakuar

Si përfundoi emri i Klement Balilit nga një person i panjohur në emrin më të lakuar? Në prill të 2016,…

48 mins ago

“Çfarë gabimesh ke bërë?” Përgjigjet Bushati

Ministri për Evropën dhe Punët e Jashtme, Ditmir Bushati ka zhvilluar një takim këtë të enjte me homologun hollandez Stef…

1 hour ago

Skënderbeu bën afrimin e dytë, Shehi i habit të gjithë

Skënderbeu ka bërë afrimin e dytë në merkaton e janarit. Trajneri Orges Shehi ka afruar nga ekipi i të rinjve…

1 hour ago

“Hienat politike që duan të na coptojnë e përçajnë në ‘Kadrinjë’ e ‘Kristaqë'”

Shkrimtari Kim Mehmeti është një zë  i fuqishëm  kritik në arenën rajonale shqiptare. Së fundmi ai nuk kalon ps komentuar…

2 hours ago