Partizani nis merkaton, kërkohet sulmuesi i spikatur i Superiores

Partizani prezanton Skënder Gegën, trajneri premton titull

Vasil Shkurtaj ka shënuar deri më tani 5 gola në Superiore me fanellën e Luftëtarit dhe është ndër të paktët qendërsulmues në kampionatin tonë.

Sulmuesi vlonjat është vënë në shënjestër të klubit të Partizanit. Titulli është një “fiksim” i vjetër dhe për ta fituar normalisht që edhe duhet të shpenzosh disi.

Problem është fakti që Luftëtari do të dobësohej ndjeshëm në rast se Shkurtaj do largohej dhe mbetet për t’u parë se si palët mund të arrijnë te marrëveshja.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti