Pasi tha që futbollistët nuk të kënaqin në shtrat, me këtë që sapo bëri modelja shqiptare ‘tërboi’ gjithë meshkujt

Erjona Sulejmani ishte për disa vite bashkëshortja dhe njeriu më i afërt i Blerim Xhemailit. Por në një pikë të lidhjes së tyre ata vendosën që ti japin fund martesës dhe të vazhdonin secili jetën e vet, ajo ka dhënë deklarata të forta lidhur me ish-bashkëshortin, duke thënë se gjatë viteve që ka qenë me të ndihej si “në kafazin e artë”.

Së fundi, Erjona ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket shumë seksi dhe provokuese. Veshur me bikin të zeza na tregon hijeshit e saj sensuale dhe tërheqëse. Le të kujtojmë se ajo u përfol gjatë në mediat e huaja pasi që u bë pjesë në emisionin e famshëm italian ku provokoi burrin e sexbombës italiane. 

WhatsApp Denonco tek Pamfleti