Policia amerikane jep shpërblim për këdo që jep informacion për shqiptarin, ja sa është shuma

Policia amerikane jep shpërblim për këdo që jep informacion për shqiptarin, ja sa është shuma

Policia amerikane ka vendosur një shpërblim për autorin që qëlloi shqiptarin Grei Frashëri.
Shuma prej 2500 dollarë është vënë në disponon nga policia amerikane për këdo që jep informacion për vrasësin e të riut shqiptar.

I riu u qëlluar e premte në Brooklyn, ndërsa ngjarja është bërë publike nje dite me pare. Sipas mediave të huaja thuhet se autori eshte ende i lirë.

“Grei Frasheri, 23 vjeç, u vra të premten mbrëma në Rrugën e 93-të, midis rrugëve të 3 dhe 4 në Bay Ridge”, kanë thënë burimet nga policia.

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti