Pornostarja e njohur flet për Encën: “Kësaj nuk i han fare”!

Së fundmi, këngëtarja Enca në bashkëpunim me Don Phenom sollën projektin “Kujt po i han”. Ky projekt tashmë ka marrë vëmendjen e të gjithëve dhe veçanarisht ka tërhequr edhe vëmendjen e aktores Brittanya Razavi.

Ajo ka bërë një video teksa në sfond dëgjohet ‘Kujt po i han”. Në fund ajo përshëndet shqiptarët me simbolin e shqiponjës.

“Kesaj NUK I HAN FARE !! ?? Follow my supersexy girl @brittanya187 qe ju ka pershendet dhe me flamurinshkruan Enca.

WhatsApp Denonco tek Pamfleti