Pozoi në stadium para ndeshjes me këmbë të hapura, fansat kapin detajin e çuditshëm tek Ilda Bejleri

Pozoi në stadium para ndeshjes me këmbë të hapura, fansat kapin detajin e çuditshëm tek Ilda Bejleri

Pak para ndeshjes Shqipëri-Jordani, gazetarja e shumë komentuar në media e rrjete sociale, Ilda Bejleri postoi një foto nga stadiumi ku shfaqej gjithnjë në super formë dhe gati për të përcjellë ndeshjen.

Komplimentat nuk munguan për bukuroshen, por mes tyre dallojnë komentet e shumta për një detaj që shihet në foto. Ilda ka pozuar fiks si Cristiano Ronaldo me këmbët e hapura.

Disa ja vunë në dukje këtë detaj e të tjerë e pyesin nëse është fanse e Ronaldos.

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti