Publikohen për herë të parë foto të mamasë së Lorik Canës, një bjonde që mahnit me bukurinë dhe fisnikërinë e saj

Lorik Cana, ish-kapiteni i njohur i Kombëtares Shqiptare është një personazh mjaft i dashur nga të gjithë dhe gëzon simpatinë e çdo shqiptari. Së fundmi ai ka mbajtur premierën e filmit të tij me titullin “Lorik”, i cili flet për jetën, arritjet dhe sukseset që futbollisti ka arritur deri më sot.

I ftuar në këtë premierë ishte dhe kryeministri Edi Rama ku gjatë fjalimit të tij, kamerat kanë fokusuar mamanë e Lorikut. Bjonde dhe e veshur shumë klas, 56-vjeçarja qëndronte në rradhët e spektatorëve duke festuar për sukseset e të birit.

Ajo u emocionua dhe u prek gjatë fjalimit të kryeministrit ku nuk i ndaloi dot më lotët. Mamaja e Lorikut mori vëmendjen e të gjithëve pasi ish-kapiteni nuk e ka prezantuar asnjëherë në publik.

 

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti