Rama në dhimbje politike dhe fizike (Video dëshmia)

Rama në dhimbje politike dhe fizike (Video dëshmia)

Kohë të errëta për Edi Ramën. Situata kaotike brenda partisë, zhvillime kaotike në Shqipëri dhe shëndetligë.

Kryeministri gjendet në mes të disa zjarreve, një kabinet që ja sulmojnë vazhdimisht dhe vetë në shënjestër, por sikur të mos mjaftojnë këto edhe ndërkombëtarët që i rrinë në kokë dhe kërkojnë zbatim rigoriz të reformave të nisura.

Rama është shfaqur i sot në një video ku duket se ecën me vështirësi për shkak të problemit të vjetër me shpinën, arsye e cila e detyron të mbajë edhe atlete.

Gjatë gjithë seancës së sotme parlamentare është shfaqur i irrituar dhe i lodhur, duke bërë që të brakti edhe votimin e ligjit aq të përfolur për Teatrin.

Në videon pas kuintave, para se të fillonte emisioni Opinion, Rama shfaqet i veshur me kostum të zi dhe atlete të bardha dhe duket qartazi që ka probleme me të ecurën.

Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme të momenteve të fundit para se kryeministri të dalë live në emision.

 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti