Reginaldo nuk trembet, merr përgjegjësitë e tij për rastet e humbura

Sulmuesi i Kukësit, Arthur Reginaldo, foli në lidhje me humbjen e skuadrës së tij kundër torpedos me rezultatin 5-2. “Na vjen keq për gjithë tifozët e Kukësit, për lojën dhe për shanset e humbura. Unë do të punoj më shumë dhe premtoj se do të kem sukses në këtë klub të madh.

“Unë u punësova për të shënuar gola dhe unë jetoj për ta. Arsyet janë të mëdha, për kolegët e mi, presidentin dhe stafin teknik e drejtorin sportiv, sepse ata vendosën shumë besim tek unë. Unë premtoj të kthehem”, – u shpreh ai në Instagram. 

 

usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti