Rrethohet Saranda, RENEA në shtëpinë e Klemend Balilit

Rrethohet Saranda, RENEA në shtëpinë e Klement Balilit

Forca të shumta policore raportohet të jenë prezente në Sarandë dhe Delvinë mbrëmjen e së dielës.

Burime për mediat shprehen se shtëpia e Klemend Balilit në fshatin Stjar është kontrolluar dhe një person është shoqëruar.

Identiteti i këtij të fundit nuk bëhet i ditur.

Policia ka zhvilluar një operacion të gjerë antidrogë në të gjithë vendin, që ka rezultuar me dhjetëra të ndaluar. Ndërkohë që detajet pritet të zbardhen zyrtarisht orët në vijim.

WhatsApp Denonco tek Pamfleti