Rudina Magjistari nuk di të ndalet, ja çfarë tha ajo për Dr.Florin që shkaktoi ‘furtunë’ në rrjetet sociale

Rudina Magjistari nuk di të ndalet, jaÇfarë tha ajo për Dr.Florin që shkaktoi ‘furtunë’ në rrjetet sociale

Dy pjesetaret e grupit “West Side Family” Landi Hysi dhe Armir Shahini, ishin te ftuarit e Rudina Magjistarit te premten ne emisionin e pasdites ne Tv Klan, “Rudina”, te cilet folen per klipin e tyre me te ri “Komshia”, projekti i pare pa Dr. Florin.

Por pikerisht ky detaj, ka bere qe Rudina, nga keqardhja qe kengetari nuk eshte më mes nesh, te beje nje deklarate ne studio e cila nuk eshte pritur mire ne rrjetet sociale.

“Nuk është thjesht një këngë e re e juaja, është kënga e parë që bëhet pa Doktor Florin. Ju herën e fundit keni qenë këtu në studio dhe sollët këngën “Beso”, që ishte një vazhdim i punës së nisur nga Dr. Flori të cilin e përshëndesim madje se ndoshta është duke na ndjekur…”, tha Rudina, e cila sigurisht e ka pasur fjalen qe “eshte duke na ndjekur nga lart”, nje shprehje kjo e njohur qe perdoret per dike qe nuk jeton më, kur thua “te sheh nga lart”.Loading...
Loading...
Loading...

ligji 35
WhatsApp Denonco tek Pamfleti