Shehi analizon sfidën ndaj Kukësit, tekniku i ka idetë e qarta

Orges Shehi në sprovën e parë të karrierës luan për trofe, dueli me Lacin do të thotë shumë për Skënderbeun e pezulluar nga UEFA

Trajneri i Skënderbeut, Orges Shehi, foli shkurtimisht për takimin me verilindorët. Ish-portieri veçoi faktin se do të jetë një ndeshje e veçantë ndaj Kukësit, për faktin se në vitet e fundit kundërshtari ka qenë gjithnjë një rival direkt për titull.

“Është një ndeshje mes dy rivalëve. Kukësi jo vetëm tani, por dhe në të shkuarën ka qenë një prej rivalëve më të fortë.

“Një sfidë me rëndësi të veçantë për ne. Vijmë pas një ndeshje që kemi luajtur mirë por nuk kemi marrë pikët”.

 
usa
Loading...
Loading...


ligji 35 ligji 35

more recommended stories

WhatsApp Denonco tek Pamfleti