Showbiz23 Maj 2024, 13:43

Besi e quajti “Mosmirënjohëse”, Xhensila lajmëron koncert në Itali

Shkruar nga Pamfleti

Besi e quajti “Mosmirënjohëse”, Xhensila lajmëron

Ditën e djeshme Besi publikoi këngën “Mosmirënjohja”, me një tekst të realizuar nga vetë ai, teksa u mor komplet si një dedikim ndaj Xhensilës.

Fill pas publikimit të këngës, Xhensila ka bërë këtë veprim, i cili duket si një sinjal për Besin.

Ajo ka postuar një poster me koncertin e radhës që do të mbajë, teksa na bien në sy emojit e vendosura.

Emoji me një sy të mbyllur, duket si tregues që Xhensila publikimin e këngës nga Besi e ka marrë ri reklamim më të madh dhe kështu ka nisur të postojë mbi koncertet apo biznesin e saj.

Besi e quajti “Mosmirënjohëse”, Xhensila lajmëron

xhensila myrtezaj verona