Showbiz23 Maj 2024, 15:16

Britney Spears pozon siç e ka bërë nëna: “Përshëndetje b**a ime”

Shkruar nga Pamfleti

Britney Spears pozon siç e ka bërë nëna:

Këngëtarja e famshme, Britney Spears, i ka vënë “flakën” rrjeteve sociale me postimin e bërë së fundmi, ku shfaqet nudo.

Ajo ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një video ku shfaqet e shtrirë në bregdet. Britney ka vënë në pah format e saj trupore nën rrezet e diellit.

42-vjeçarja tregoi se po mendon që të bëjë ndërhyrje estetike tek të pasmet.

“Mendoj të bëj injeksione në by*thë për ta bërë atë më të mbushur”– ka shkruar ajo.

Ndërkohë të shumta ishin komentet negative që këngëtarja mori nga ndjekësit e saj, ndërsa ajo e fshiu menjëherë postimin.

Nuk kaloi shumë kohë dhe Britney e postoi edhe njëherë të njëjtën video, me mbishkrimin: “Përshëndetje b**a ime”.

Britney Spears pozon siç e ka bërë nëna:

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by XILA MARIA RIVER RED (@britneyspears)

britney spears