Showbiz23 Maj 2024, 10:25

Dijonisi tenton ta puthë, Baby G refuzon

Shkruar nga Pamfleti

Dijonisi tenton ta puthë, Baby G refuzon

Dijonisi dhe Baby G kanë dhuruar disa momente zbavitëse brenda fermës ditën e djeshme. Fermeri është munduar ta puthë në buzë Baby G, mirëpo kjo e fundit nuk e ka lejuar.

Sakaq ata kanë kërcyer me njëri-tjetrin dhe nuk kanë munguar batutat mes tyre.

Të dy shpërthyen në të qeshura si dhe vazhduan me lojërat dhe ngacmimet e tyre brenda fermës.

Rikujtojmë që Dijionisi iu bashkua përsëri fermës në spektaklin e shkuar, teksa u përzgjodh prej publikut si ish-fermeri më i preferuar që duhej ti bashkohej përsëri formatit.

 

dijonisi baby g puthje