Showbiz15 Qershor 2024, 22:23

“Doja ta ndiqja”/ Nga kënga e tij e fundit deri tek lidhja e Heidit me Romeon, ja çfarë thotë Massimiliano

Shkruar nga Pamfleti

“Doja ta ndiqja”/ Nga kënga e tij e fundit deri tek lidhja e

Massimiliano Varrese, ish banori i ‘BB Italia’, i cili ka pasur një lidhje me Heidin, ka folur sot në ‘Top Arena’.

I pyetur nëse e ka ndjekur ‘BB VIP 3’, ku pjesëmarrëse ishte dhe Heidi, Massimiliano tha se kishte interes për ta parë por kishte vështirësi me gjuhën.

Lidhur me aludimet nëse kënga e tij e fundIt ishte një dedikim për Heidin, Massimiliano kundërshtoi çdo zë të tillë.

Erjola Doçi: Big Brother VIP 3 a e ke parë?

Massimiliano: (Vihet në silket) Kam kërkuar që të ndjek diçka, por kam pasur vështirësi në gjuhën dhe se kam ndjekur më pas

Erjola Doçi: E ke parë Heidin duke vënë unazën, u martua…

Massimiliano: Ishte një BBV shumë i mirë me personazhë shumë të fortë dhe shumë energjikë

Erjola Doçi: Kënga e fundit dedikim për Heidin?

Massimiliano: Jo jo, fare. Është eksperienca që kam pasur në Grande Fratelo dhe gjithë misionin që ka pasur

Erjola Doçi: Nëse do të ishe ti finalist dhe Heidi finaliste kush do të fitonte nga ju të dy ?

Massimiliano: Do ta thotë publiku duke votuar.