Showbiz30 Korrik 2023, 13:41

Drejt ndarjes ose jo nga Princi Harry, Meghan Markle interesohet vetëm për karrierën në Hollivud

Shkruar nga Pamfleti

Drejt ndarjes ose jo nga Princi Harry, Meghan Markle interesohet vetëm

Meghan Markle thuhet se ndihet e sigurt për karrierën e saj solo në Hollywood, duke besuar se mund t’ia dalë edhe pa Princin Harry në krah të saj mes thashethemeve për ndarje që rrethojnë Sussex-ët.

Kohët e fundit, Dukesha e Sussex bëri bujë kur nënshkroi me agjencinë e njohur të talenteve të Hollywood-it, William Morris Endeavour, e njohur edhe si WME. Agjencia, e cila ka përfaqësuar yje të mëdhenj si Dwayne Johnson, Adele dhe Serena Williams, tani është gati të ngrejë statusin e Meghan-it në Hollywood.

Një burim tha se Megan është e sigurtë se do të arrijë sukses më të madh duke u fokusuar në projekte në mënyrë të pavarur, edhe pse ajo e pranon mbështetjen e palëkundur të Harry-t.

Mes thashethemeve, çifti “po kalon kohë të ndarë”, me burimet që konfirmojnë se Princi Harry nuk po përshtatet me stilin e jetës së Meghan-it në Hollywood, ndërkohë që ai kërkon “të gjejë veten”.

Ndërsa e ardhmja mbetet e pasigurt për çiftin, Meghan duket e vendosur të lërë gjurmë në Hollywood, me synimet e saj të vendosura në mundësi më të mëdha.

Pavarësisht nëse ata qëndrojnë së bashku ose shkojnë në rrugë të ndara, Meghan është e vendosur të krijojë rrugën e saj si një lojtare e fuqishme e Hollywood-it. Vetëm koha do të tregojë se si do të zhvillohen rrugëtimet e tyre personale dhe profesionale.

harry dhe meghan ndarja hollivud