Showbiz16 Qershor 2024, 14:18

“Egla nuk e meriton fitoren”, Jul Deda: Me Heidin nuk kam asnjë lidhje

Shkruar nga Pamfleti

“Egla nuk e meriton fitoren”, Jul Deda: Me Heidin nuk kam asnjë

Erjola Doçi pyeti Jul Dedën për shumë gjëra, por në veçanti për Big Brotherin dhe ish-banorët.

“Ato që nuk e meritojnë fitoren e bëjnë pis, a thua të jetë rasti i Egla Cenos”-ishte pyetja e moderatores.

“Në rastin e Eglës, e ka bërë pis”-u shpreh Juli.

Po ashtu, Juli u pyet edhe për thashethemet se ka lidhje familjare me Heidin, dhe ai i hodhi poshtë këto zëra.

“Një zog pushëverdhë më tha se ti dhe Heidi Baci jeni kushërinj, jeni apo jo?”

“I kemi nënat femra. Asnjë lidhje farefisnore, e përgënjeshtroj komplet.”-tha Juli.

jul deda egla ceno