Showbiz16 Qershor 2024, 10:53

Jul Deda nuk ka dyshime: Isha lojtari më i mirë i të gjithë Big Brother-ave

Shkruar nga Pamfleti

Jul Deda nuk ka dyshime: Isha lojtari më i mirë i të gjithë

Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top Channel, ‘Top Arena’.

Aktori u pyet se cili ka qënë, sipas tij, lojtari më i fortë Shkodran që ka pasur ndonjëherë Big Brother VIP në të trija edicionet, dhe përgjigja e tij e prerë ishtë: Jul Deda.

Po ashtu, i pyetur se çfarë do bënte me çmimin nëse do fitonte 100 mijë euro, Juli tha se si fillim ka shkollën e vajzës dhe të tjerat, ‘rrush e kumbulla’.

“Këto pyetjet me ‘nëse’ është pak e vështirë. Si fillim kam shkollën e gocës, pastaj të tjerat rrush e kumbulla”-u shpreh Juli.

jul deda lojtari me i mire