Showbiz 1 Mars 2024, 08:25

“Kaq shumë eskorta njeh ti?”/ Plas debati mes Ilnisës dhe Rozës: Pse e merrni për keq Dubain, është vendi i preferuar

Shkruar nga Pamfleti
“Kaq shumë eskorta njeh ti?”/ Plas debati mes Ilnisës dhe
Ilnisa dhe Roza

Përmendja e Dubait në diskutim e sipër mes Ilnisës dhe Sara Karajt ka ngjallur debat ku është përfshirë edhe Roza Lati.

Ilnisa fajësoji Rozën sot se ishte ajo që i dha indicie Sarës në keqkuptimin për Dubain. Konkurrentet e BBV3 u përfshinë në debat, teksa Roza tha se Dubai ka konotacion të keq në vendin tonë, ndërsa Ilnisa e kundërshtoi.

Ilnisa: Ti Roza e hodhe bombën pse përmend Dubain. Un përmenda Costa Riken dhe Dubain. Pse dheut ti cojene mend një gjë që ajo pohoi. Roza ka të drejtë tha. Dubai është vendi i preferuar i sime bije sa për dijeni. S’më intereson termonologjia e haleve nga halet. Unë nuk merrem me hale të tilla. Kjo është gjëja më skandaloze që prap dolën bllof vetë Unë mund të them çfarë të dua

Roza: Unë ashtu e marr Ilnisa Duabin

Ilnisa: Unë jo Roza

Roza: Okej ke arsyen tënde ta sqarosh. Sqarimi shëpton marrëdhënien. Të shkon mendja te eskorta, lidhen me një fjali

Ilnisa: Ça jan këto muhabete eskortash o Roza, nuk kam njohur ndonjë eskortë në jetën time dhe këtë ma beso. Ta merr mendja që jam e drejtpërdrejtë në këtë që po them

Roza: Janë bërë këngë, meme, humor për këto gjëra, Dubain dhe eskortat

Ilnisa: E dëgjon veten kur flet

Roza: Po

Ilnisa: Pse duhet t’i lexoni gjërat në këtë mënyrë. Çfarë bën një eskortë

Roza: Nuk do inteligjencë të madhe

Ilnisa: Unë që çoj kalamanin tim ça i bie, kaq shumë eskorte njeh ti që u përgjigje për jetën e eskortave. Po nxjerr fjalë sikur po flet për Niagarën, si mundet? Dhe me kë? Me mua, pse e kanalizove në këtë lloj, pse e bëre kaq pis

Roza: Kam qenë në Dubai dhe më kanë sulmuar

Ilnisa: Aaa, ti e çove te vetja jote. Tani jam e qartë

Roza: Kam qenë në Dubai me të dashurin dhe prap më kanë sulmuar. Për Dubain vetëm për një gjë i shkon në mendje shqiptarëve.

debati mes ilnisës dhe rozës